Fentimans Ginger Beer 0,275

Akce
Značka: Fentimans
45 Kč –11 %
fentimans ginger beer 275 ml
45 Kč –11 % 40 Kč 33 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tradiční zázvorová limonáda s plnou chutí jemného zázvoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fentimans Limonády jsou skutečně velmi mimořádné, vařeny unikátními metodami starými stovky let.

Do obrovských kádí jsou nality zásadní ingredience, jimiž jsou organický obilný základ, mletá chininová kůra a citronová tráva z Asie, třtinový cukr (ne však sacharín nebo fruktózový kukuřičný syrup, který většině toniků dává jejich specifickou chuť) a čištěná voda.

Tato kombinace přísad se poté nechá odstát tak dlouho, než získá všechny prvky chutí a také než se všechny chutě spojí. Potom je směs pasterizována, aby se stabilizovaly nestálé oleje a dostatečně spojily chutě.

Nápoje Fentimans většinou obsahují 0,5% alkoholu jako výsledek procesu vaření, mísí se s alkoholem místo ředění. Ale nejdůležitější je chuť. Samozřejmě je nemožné zjistit, jaký přesně byl tonik 19.století, ale díky Fentimans máme alespoň představu, z jakého důvodu tento nápoj uchvátil svět Viktoriánské doby.

Můžeme cítit ostrost získanou z hořkých dřevnatých látek chininové kůry. Komplexní bylinné  prvky citronové trávy tuto ostrost vyvažují. Všechny ingredience obsahující cukr jsou 100% přírodní, tudíž zde chybí nasládlá, nezajímavá a chemická chuť spojená s masovou produkcí běžných toniků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealkoholické
Země: Velká Británie
Obsah: 0,275l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**