Heimat Barrel Aged Dry Gin 43% 0,5l

Tip
Značka: Heimat
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem

Při výrobě HEIMAT Barrel Aged Dry Ginu je gin 10–12 měsíců po destilaci skladován v upraveném sudu na whisky - v přestavěném americkém sudu z bílého dubu. Středomořské květinově ovocné náznaky tymiánu, šalvěje, levandule, jablek a hrušek silná chuť sudu skvěle doplňuje. Obzvlášť příchutě vanilky a karamelu, které vznikají díky vypalování sudů, jsou v dokonalé symbióze s ginem.
Harmonické vzájemné působení je charakteristické velkou spletitostí a úžasně jemnou, kulatou chutí. Způsob skladování dodává HEIMAT Barrel Aged Dry Ginu větší hloubku a perfektně vyváženou komplexnost, díky které gin poskytuje čistou radost nejen v koktejlech, ale i sám o sobě.

V Heimat Ginu je celkem 18 rostlinných výtažků, především z šalvěje, tymiánu, jitrocele, jablek, hrušek, jalovce, levandule, růží a zázvoru.
Harmonické vzájemné působení je charakteristické velkou spletitostí a úžasně jemnou, kulatou chutí. Způsob skladování dodává HEIMAT Barrel Aged Dry Gin větší hloubku a perfektně vyváženou komplexnost, díky které gin poskytuje čistou radost nejen v koktejlech, ale i sám o sobě.
V koktejlech nejlépe vynikne s tonikem a se snítkou rozmarýnu či tymiánu nebo s okurkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marcel, Rouven a Raphael – tři přátelé, kteří spolu vyrůstali ve venkovské oblasti charakteristické ovocnými sady a vinicemi. Otec Rouvena a tchán Raphaela patří navíc k páté generaci staré rodinné palírny. Díky tomu se tři přátelé setkávali s destilací a produkcí lihovin už od mládí, a gin jim dělal společnost při nejednom večeru.
Stačilo málo, a rozhodli se připravit svou vlastní recepturu ginu - a dostat jeho prostřednictvím do láhve chutě své domoviny.

V jádru výroby Heimat ginu je skutečná ruční práce, spoléhající na ručně sklízené rostliny jako šalvěj, tymián a jitrocel, stejně tak jako na hrušky a jablka sklízená na lokálních loukách. Celkem se do černé hliněné lahve dostane 18 různých rostlin. Každá z nich přispívá k unikátní chuti Heimat ginu.
Kožený obal s vypáleným znakem Heimat je ručně vyráběný v lokálním sedlářství.

Nejde jen o destilaci samotnou – ale i o vše kolem ní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: