Endorphin P!nk Gin 43% 0,5

Značka: Endorphin
579 Kč 479 Kč bez DPH
Skladem

ENDORPHIN  P!NK GIN – je lehký, svěží „trendy“ gin, který je určen nejen pro dámskou část společnosti. A jak je patrné z názvu i vzhledu - má jasně růžové zabarvení, které dokáže upoutat pozornost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Receptura ENDORPHIN P!NK GINU byla od základu stavěna pro ty, kteří dávají přednost jemnějším a sladším ginům se zakulaceným závěrem a nižším důrazem na jalovcovou chuť. Jeho růžová barva je docílena pouze směsí bylinek, bez přidání jakýchkoliv umělých barviv či stabilizátorů. A stejně jako i v ostatních ginech Endorphin, tento není doslazen cukrem ani jinými sladidly. Měkkosti a sladší chuti dosahuje jen a pouze použitými botanicals.

Vyrábí jej průtahovou destilací velejemného neutrálního lihu, ve kterém 24 hodin macerují směs jalovce, koriandru a dalších 12 lokálních i exotických bylin a koření. Svěží ovocnou vůni a chuť získává jak macerací lyofilizovaných lesních plodů a tak i jejich infuzí při průchodu lihových par přes unikátní vaporizační komoru, kde jsou umístěny se směsí dalších bylin a květů  v několika patrech nad sebou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Země: Česká republika
Objem alkoholu: 43%
Obsah: 0,5l
Styl: London Dry Gin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: