Endorphin Magic ImaGINe 43% 0,5

Značka: Endorphin
699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem

ENDORPHIN MAGIC imaGINe je "kouzelný" gin, který při smíchání s tonikem změní svoji sytě modrou barvu do zářivě růžovo fialové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ENDORPHIN MAGIC imaGINe je svěže aromatický gin s nádechem levandule, který dokáže vykouzlit údiv a úsměv na tváři nejednoho návštěvníka baru či hosta na vaší oslavě. Tento "kouzelný" gin totiž při smíchání s tonikem změní svoji sytě modrou barvu do zářivě růžovo-fialové.

Jeho základem je klasický LONDON DRY GIN s nižším podílem jalovcové složky a posíleným důrazem na květinové tóny levandule a růže. Přesto si uchovává příjemné jalovcové tělo se zakulaceným a sladším závěrem. Jeho sytě modrá barva je docílena pouze směsí bylinek, bez přidání jakýchkoliv umělých barviv či stabilizátorů, a stejně tak na čistě přírodní botanické bázi je docíleno i její proměny v růžovo-fialovou. Samozřejmě je také bez přidaného cukru či jiných sladidel.

Vyrábí jej průtahovou destilaci velejemného neutrálního lihu, ve kterém macerují směs jalovce, koriandru a dalších 15 lokálních i exotických bylin a koření po dobu 40 hodin. Květinovou vůni po levanduli získává i infuzí při průchodu lihových par přes unikátní vaporizační komoru, kde je umístěna směs květů levandule a dalších bylin v několika patrech nad sebou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Země: Česká republika
Objem alkoholu: 43%
Obsah: 0,5l
Styl: London Dry Gin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: