Endorphin Magic ImaGINe 43% 0,5

Značka: Endorphin
689 Kč 569 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

ENDORPHIN MAGIC imaGINe je "kouzelný" gin, který při smíchání s tonikem změní svoji sytě modrou barvu do zářivě růžovo fialové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ENDORPHIN MAGIC imaGINe je svěže aromatický gin s nádechem levandule, který dokáže vykouzlit údiv a úsměv na tváři nejednoho návštěvníka baru či hosta na vaší oslavě. Tento "kouzelný" gin totiž při smíchání s tonikem změní svoji sytě modrou barvu do zářivě růžovo-fialové.

Jeho základem je klasický LONDON DRY GIN s nižším podílem jalovcové složky a posíleným důrazem na květinové tóny levandule a růže. Přesto si uchovává příjemné jalovcové tělo se zakulaceným a sladším závěrem. Jeho sytě modrá barva je docílena pouze směsí bylinek, bez přidání jakýchkoliv umělých barviv či stabilizátorů, a stejně tak na čistě přírodní botanické bázi je docíleno i její proměny v růžovo-fialovou. Samozřejmě je také bez přidaného cukru či jiných sladidel.

Vyrábí jej průtahovou destilaci velejemného neutrálního lihu, ve kterém macerují směs jalovce, koriandru a dalších 15 lokálních i exotických bylin a koření po dobu 40 hodin. Květinovou vůni po levanduli získává i infuzí při průchodu lihových par přes unikátní vaporizační komoru, kde je umístěna směs květů levandule a dalších bylin v několika patrech nad sebou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gin
Země: Česká republika
Obsah: 0,5l
Obsah alkoholu: 43%
Styl: London Dry Gin
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**