Hayman's London Dry Gin + 8x Double Dutch Indian Tonic Water 0,5l

Značka: Hayman's Gin
1 317 Kč –17 %
Sety Hayman
1 317 Kč –17 % 1 088 Kč 899 Kč bez DPH
Skladem

Nechte se inspirovat výběrem lahodných ingrediencí pro vaše výběrové domácí drinky. Set vynikajícího London Dry ginu a báječného Double Dutch toniku ochuceného růžovým grepem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající London Dry gin byl vytvořen Christopherem Haymanen, mužem s více než 40 letou zkušeností v oblasti výroby ginů. Byl vyroben z jalovce, koriandru, pomerančové a citrónové kůry. Fantastický například i pro přípravu suchého Martini.

Některými milovaný, některými nenáviděný ...., ale odvěký parťák ginu. Hlavním cílem holek z Double Dutch bylo vytvořit tonik, který odmění Vaše chuťové buňky. Ale také správně podpoří alkoholovou složku v drinku. Je zde zvýrazněn chinin ve spojení s růžovým grepem, díky čemuž se prohloubí chuť jalovce a zjemní se tak typická hořkost toniku.

Firma Double Dutch má své kořeny v Holandsku, rodišti ginu. Za názvem Double Dutch se skrývají dvě sestry – dvojčata, které se úspěšně pokusily povznést obyčejný tonik na vyšší úroveň. Významný posun nastal v době, kdy Double Dutch získal cenu za inovace ve Foodpreneur soutěži podnikatelů v oblasti stravování, jež podporoval Richard Branson. Produkty Double Dutch dokážou zaujmout všechny, od odborníků až po ty, kteří si rádi dají skleničku doma na gauči. To vše je způsobeno jedinečnou kombinací kvalitních a přírodních ingrediencí, která je silně návyková.

Double Dutch je více než náhodné spojení chutí. Je to nový svět limonád.

Jak na Hayman's & Tonik:Drink_1

  • Velkou sklenici na víno či na vodu naplňte až po okraj velkými kostkami ledu (pokud máte pouze malé kostky, bude stačit ledu méně, aby se vám tam ještě vešlo něco dalšího).
  • Do sklenice vložte plátky ovoce či zeleniny podle chuti.
  • Nalijte do pětiny sklenice Gin a zbytek dolijte tonikem Double Dutch.
  • Na závěr můžete ozdobit bylinkami.

Na zdraví!

Doplňkové parametry

Kategorie: Destiláty
Alkohol: 40 %
Obsah: 0,7 L
Značka / výrobce: Haymans, Double Dutch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: