Grilované Francouzské sardinky s provensálským kořením 115g

205 Kč 169 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

v extra panenském olivovém oleji

Ručně zpracované sardinky z francouzského pobřeží. Vůně bylinek dodává sardinkám komplexnost a navozuje skvělou atmostéru pro grilování a letní večery. Chcete-li ochutnat výraznější chuť provensálských bylinek a měkčí texturu masa, nechte své konzervované sardinky zrát v plechovce a čas od času je obracejte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sardinky La Perle des Dieux, vylovené v nejlepším období sezóny na pobřeží Saint-Gilles-Croix-de-Vie a jeho regionu, jsou výsledkem know-how vyvíjeného od roku 1887. Saint-Gilles-Croix-de-Vie je jediný přístav označený jako Site Remarquable du Gout. Toto vyznamenání vyvišuje produkt vynikající kvality chuti a bohatství námořního dědictví.

Sardinky jsou připravovány v poslední konzervárně sardinek se značkou Entreprise du Patrimoine Vivant: Vendée v Saint-Gilles-Croix-de-Vie . Tato značka oceňuje francouzské společnosti s vynikajícími řemeslnými zkušenostmi. Již 130 let jsou sardinky tříděny, krájeny a upravovány ručně, jedna po druhé, do 48 hodin od vylovení. Tento proces zaručuje zachování jejich chuťových a výživových vlastností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Delikatesy
Země: Francie
Váha: 115g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
**