Hibernal - Domaine Eisgrub 12% 0,75

199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem

Víno sytě žluté barvy. Ve vůni se uvádí zralými ovocnými tóny broskví, grpů a květů černého bezu. Po chvíli se buket otevírá v aroma koření a bylinek. Chuť je velmi intenzivní, plná, dochuť dlouhá, s příjemnou broskvovou nahořklostí.

Vína řady RELAX představují moderní technologii plnou svěžesti, ovocného výrazu a lehké pitelnosti. Vína jsou vyráběna pouze v inertních nádobách bez přístupu kyslíku z kryomacerovaných hroznů pomocí přírodních kvasinek bez použití enzymů, výživy či jiných aditiv. Finalizace je řešena po ležení na jemných kalech pomocí šetrného čiření a filtrace. Vína slouží k běžnému stolování či osvěžení bez nutnosti vyšších nároků konzumenta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filozofie Domaine Eisgrub představuje pochopení a přizpůsobení se místu vzniku vína a tím je vinohrad. Každé víno je pečlivě a individuálně uchopeno na základě vlastností hroznů, ze kterých je vyráběno. Hlavní výrobní strategii představuje maximalizace extrakce pozitivních látek z hroznů, dlouhý kontakt s kvasničními kaly a tradiční výroba v akátových a dubových dřevěných sudech vyrobených moravskými bednáři. Tím vzniká unikátní vazba tří nejdůležitějších prvků při výrobě vín s vysokou jakostí a dlouhodobým potenciálem zrání. Roční produkce cca 12000 lahví je rozdělena do malých šarží (cca 1000 lahví) od šarže, což nám dává prostor pro individuální přístup ke každé surovině. Každé víno tak má svůj příběh a představuje originální produkt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: